Hediye Kartları ile Sevdiklerinizi Mutlu Etmenin Tam Zamanı!

Kız arkadaşınıza doğum günü hediyesi verdiğinizdeki o yüzünde oluşan memnuniyetsiz ifadeyi, size hissettirmemeye çalışsa bile artık çoktan gördünüz. Oysa ki bu hediye, sizin için çok önemliydi. Onu gerçekten sevdiğini düşündüğünüz bir armağanla çok sevindirmek istemiştiniz. Ama o aldığınız ayakkabının renginin, onun en sevmediği renk olacağını nerden bilebilirdiniz. Size ayıp olmaması için değiştiremezde. Sonuçta bu ayakkabıyı satan mağazalar, kutunun içerisine fazladan birkaç renk daha koyup, dilediğinizi seçtikten sonra diğerlerini getirebilirsiniz demiyor. Ama bunu söyleyebilen bir hediye mağazası tanıyoruz. Üstelik, tercih konusunda hiç zorlanmayacağınız, birbirinden orjinal ve yaratıcı deneyim tarzlarıyla sunduğu eşsiz hediyeler, herkesin aklını başından alacak! Bodo.com, en önemli günlerinize ışık olmaya, renk katmaya, mutlulukla ölümsüzleştirmeye geliyor. Hediye kartı hizmeti ile karşılaşabileceğiniz tüm seçim ve değişim sorunlarını kolayca halletmenizi sağlıyor. Dilediğiniz tüm alışverişlerinizde kullanabileceğiniz hediye kartları hizmeti sayesinde kendi hediye tercihlerini, sevdiklerinize bırakabilirsiniz.

Hediye Kartı Gönderme

Hediye kartı nedir?

Hediye kartını, bir çeşit ödeme aracı olarak düşünebilirsiniz. Ancak burada farklı olan durum, size yalnızca hediye amaçlı veriliyor olması. Ayrıca, bu hizmeti sunan şirketlerden alınıp onların belirlediği tarih, kapsam ve mekana göre harcanması. Bahsettiğimiz durum gibi, sevdiklerinize hediye seçme konusunda talihsiz olduğunuzu düşünüyor, mağaza mağaza dolaşmaya fırsat bulamıyor ya da hediyeyi vereceğiniz kişinin bu durumlarda kendisinin seçmek isteyebileceğini düşünüyorsanız bu kartlar size kesinlikle çok yardımcı olacak. Bodo.com, bu alanda en kapsamlı hizmetlerden birini sunan, alanında tek bir kurum. Hediye dendiğinde aklımıza gelen klişelerden de sıyrılmamızı sağlıyor. Burada alışveriş yaparken size 5 deneyime kadar sepete ekleme fırsatı sunuyor. Seçimleriniz doğrultusunda oluşturduğunuz pakete konan, resimli ve yazılı anlatımlı deneyim hediyesi kartları arasından tercih yapılacak. Ayrıca sadece tek bir deneyimin ücretini ödüyorsunuz. Paketinize bunların yanı sıra,
deneyimin gerçekleştirileceği mekanda, ödeme için kullanacağınız plastik hediye kartı bulunuyor. Kullanmak için bodo.com dan aktifleştirmeniz yeterli. Ayrıca size sunulan deneyimleri beğenmediyseniz, online mağazadan kolayca değiştirebilirsiniz.

Hediye kartı ile alınabilecek hediye fikirleri

Burada, hemen bodo.com adresine tıklamanızı sağlayacak deneyimlerden birkaç tane bahsedelim. ‘’Yemek Workshop’ları’’ kategorisinden, mutfakta uzman olmanıza yardımcı olacak benzersiz deneyimler: ‘’Yemek Kursu’’, ‘’İtalyan Makarnaları Yapım Dersi’’, ‘’Türk Mutfağı Yemekleri Yapım Dersi’’. Eğlenmek istediğiniz özel günlerde en çok aranan hediyeler: ‘’Korku Evi Oyunu’’, ‘’Arkadaş Grubu için Gece Paintball’’, ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. Suyun gücünü hissedin: ‘’Kablolu Wakeskate Dersi’’, ‘’Arkadaş Grubu için SUP Yoga’’. ‘’Rüzgar Sörfü Deneme Dersi’’. Tüm bu deneyim hediyelerine ve çok daha fazlasına, hediye kart avantajıyla sahip olmak isteyen herkes, bodo.com’a!